Srdce a krása – Katleen 2016

Spoločenské šaty katleen na Mestskom reprezentačnom plese 2016

Spoločenské šaty Katleen v Tančiarni v Pálenici Jelšovce, 16.5.2014

V piatok 16.5.2014 sa v Pálenici v Jelšovciach uskutočnila Tančiareň v rytme Tango Argentino, Waltzu a valčíka.

Srdce a krása Módna prehliadka šaty Katleen, Synagóga Nitra

Srdce a krása – módna prehliadka plesových šiat, ktorá sa niesla v charitatívnom duchu. Plesové šaty Katleen ste mali možnosť zahliadnuť dňa 13. 9. 2013 v priestoroch nitrianskej synagógy.

Charitatívny ples Mesta Nitra 2014

Módna prehliadka v Pálenici Jelšovce

Módna prehliadka a degustačný večer v Pálenici Jelšovce.

Módna prehliadka Golden Fashion Night, Hotel Zlatý Kľúčik Nitra

16. marca 2013 sa v Hoteli Zlatý Kľúčik v Nitre konala módna prehliadka, kde modelky vystúpili okrem iných salónov aj v spoločenských a koktailových šatách Katleen z Nitry.

Módna prehliadka spoločenských šiat v Lenox Bar&Cocktails Nitra

V máji 2013 sa v Lenox bare v Nitre konala show, na ktorej boli prezentované aj spoločenské šaty salónu Ketleen. Program bol bohatý a zaujímavý, jeho súčasťou bola aj vlasová show s majsterkou sveta Simonou Urbanovou, ohňová show, vystúpil muž roka 2010 Roman Lang, speváčka super star Ivana Kováčová a ďalší. Všetci páni boli nadšení z modeliek Amilen Fashion agency, z módnych kolekcií, promenády v plavkách.

Šaty Katleen na Lenox fashion show v Nitre

Módna prehliadka so zaujímavým sprievodným programom sa konala 4. Mája 2013 v Lenox Bare v Nitre. Módny salón Katleenpredstavil svoje kúsky z novej kolekcie.

Tento večer svojim spevom spríjemnila finalistka tretej Superstar Ivana Kováčová a dámskej časti spríjemnil večer aj muž roka 2010Roman Lang. Návštevníci sa mohli občerstviť chutným vínkom, pri ktorom si mohli pozrieť ohňovú šou. 

Bohatá zábava a zaujímavý hostia

Zaujímavý večer dopĺňala vlasová show Schwarzkopf, o ktorú sa postarala majsterka sveta v tímovej tvorbe účesov Simona Urbanová. Takto ste mohli zhliadnuť šaty Katleen, v kombinácii s krásnymi vlasmi, doplnené jedinečnou vizážou od Karola Kováča.

Módna prehliadka spoločenských šiat v Disco Barracuda Nitra

V novembri 2011 bol v Nitre otvorený nový diskotékový klub Barracuda. Súčasťou otváracieho programu bola aj módna prehliadka spoločenských šiat salónu Katleen z Nitry.